Barn- och elevhälsan

Line Uski Torpe

Chef barn- och elevhälsan Telefon: 0647-161 31 line.uski-torpe@are.se
AnnCatrin Kvarnlöf

AnnCatrin Kvarnlöf

Skolsköterska med placering på Mörsil skola och Kall skola Telefon: 0647-163 66 anncatrin.kvarnlof@are.se
Eva Holmberg

Eva Holmberg

Skolsköterska med placering på Duveds skola Telefon: 0647-162 91 eva.holmberg@are.se
Per Jansson

Per Jansson

Kommundoktorand Telefon: 0647-162 31 per.jansson@are.se
Maria Kjellgren

Maria Kjellgren

Kommundoktorand Telefon: 0647-162 40 maria.kjellgren@are.se

Evelina Björklund

Skolsköterska med placering på Åre skola och Stamgärde skola Telefon: 0647-162 15 evelina.bjorklund@are.se
Petra Danielsson

Petra Danielsson

Skolkurator med placering Racklöfska skolan och Kyrkslättens skola Telefon: 0647-162 37 petra.danielsson@are.se
Isabelle Wennberg (föräldraledig)

Isabelle Wennberg (föräldraledig)

Skolkurator med placering på Åre skola och Stamgärde skola Telefon: 0647-162 33 isabelle.wennberg@are.se

Rickard Forsberg

Skolkurator med placering på Mörsils skola Telefon: 0647-162 13 rickard.forsberg@are.se
Susanne Moänge

Susanne Moänge

Studie- och yrkesvägledare med placering på Hallens skola och KAA ansvarig Telefon: 0647-162 26 susanne.moange@are.se

Ruben Canas Castro

Studie- och yrkesvägledare med placering på Duveds skola och Stamgärde skolaa Telefon: 0647-162 63 ruben.canas.castro@are.se

Monica Lenell

Skolsköterska med placering på Hallens kyrkskola och Racklöfska skolan Telefon: 0647-162 28 monica.lenell@are.se

Ebba Nylén

Studie- och yrkesvägledare med placering på Mörsil kyrkskola och Duveds skola Telefon: 0647-168 19 ebba.nylen@are.se

Lisa Lindström

Skolpsykolog med placering på Racklöfska skolan, Stamgärde skola, Hallens kyrkskola och Mörsils skola Telefon: 0647-168 88 lisa.lindstrom@are.se

Maria Stickå

Skolkurator med placering på Duveds skola Telefon: 0647-162 27 maria.sticka@are.se
Lotta Johansson

Lotta Johansson

Skolsköterska med placering på Mörsils skola och Duveds skola Telefon: 0647-162 24 lotta.johansson@are.se

Johan Westervall

Skolkurator med placering på Åre skola och Stamgärde skola Telefon: 0647-162 33 johan.westervall@are.se

Maria Dahlqvist

Skolkurator med placering på Hallens kyrkskola och Duveds skola Telefon: 0647-162 25 maria.dahlqvist@are.se

Fredrik Nower

Skolpsykolog med placering på Stamgärde skola, Åre skola och Duveds skola Telefon: 0647-162 16 fredrik.nower@are.se