Kulturskolan

Expedition: 0647-162 12 eller Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Berit Lindh

Berit Lindh

kultur- och fritidschef Telefon: 0647-161 00 (kundtjänst) berit.lindh@are.se

Jonatan Lundberg

Piano, sång (vikarierar för Ulrika Persson-Dahlberg) Telefon: 070-258 31 82 jonatan.lundberg@zonline.se

Patrik Berggren

Gitarr (el och akustisk), elbas Telefon: 070-328 58 79 patrik.berggren@zonline.se
Amanda Törnkvist

Amanda Törnkvist

Dans och Salut! Telefon: 070-272 53 34 amanda.tornkvist@zonline.se
Anders Olsson

Anders Olsson

Fiol, gitarr, stråkkör Telefon: 070-684 17 19 anders.olsson@zonline.se
Lena Sundquist

Lena Sundquist

Krumelur, stråkkör, kulturskolan hälsar på, Mini-Krumelur Telefon: 070-213 12 97 lena.sundquist@zonline.se
Eleanor Lundberg

Eleanor Lundberg

Gitarr, sång, Krumelur, kulturskolan hälsar på och Salut! Telefon: 070-201 52 35 eleanor.lundberg@zonline.se
Lovisa Owén

Lovisa Owén

Dans och cirkus, Mini-Krumelur Telefon: 070-541 47 17 lovisa.owen@zonline.se
Luc Deutschmann

Luc Deutschmann

Slagverk Telefon: 070 267 38 90 luc.deutschmann1@zonline.se